KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5428195
nr 542 8195
Signerad, Th. Lindh -09, 44x62, förgylld ram
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 september 2008
kl 17:06:19
100 kr
200 kr
150 kr